Haber

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Akşener’e tepki: Senin haddin değil!

Çelik’in açıklamalarından satırbaşları:

Dün gece İsrail güvenlik güçleri tarafından yine saygısızlık yapıldı. Müdahale edilen Müslümanların aşırı şiddete maruz bırakılarak tutuklandıklarını görüyoruz. Mescid-i Aksa bizim kutsal kıblemiz, kırmızı çizgimizdir.

FİNLANDİYA’NIN NATO ÜYELİĞİ

Türkiye’nin ne kadar tutarlı olduğu ortaya çıktı. İsveç terörü düzenlerse sorun olmaz.

AKŞENER’E ZEHİR VE SON SÖZLER

Bu süreç son teknoloji dahilinde 14 Mayıs’a kadar alınabilir. Siyasi partiler görüş bildiriyor, milletimiz tercihini yapıyor. Ancak Akşener’in bugün Cumhurbaşkanımız için kullandığı bazı ifadeler son yılların en niteliksiz ve yakışıksız ifadeleri oldu. Kılıçdaroğlu, Akşener’i bu sözlerinden dolayı tebrik etti. Bakalım bu ittifakın diğer üyeleri de bire bir takviye gösterecek mi? Akşener, Cumhurbaşkanımız için “21 yıldır ülkeyi yönetiyor, devlet adamı olmadı” diyor. Sayın Akşener, 28 Şubat kararlarını devlet adamı olduğu dönemde imzaladı. Bu asla unutulmamalıdır. Kimseye devlet adamlığı dersi vermek ona düşmez. Cumhurbaşkanımız ise tüm dünya şahit olduğu halde ülkeyi dirayetle yönetiyor. 15 Temmuz gecesi Türk milletinin şan ve şerefine sahip çıkmak için meydanlara çıktı. Argo terimlerle bağırıp çağırmak ve saldırgan bir üsluba dönüşmek son yılların en niteliksiz tarzıdır. Şimdi ittifaklarını düzgün yönetemeyenler kimseye devlet adamlığı öğretemezler, Cumhurbaşkanımıza da bu şekilde yaklaşmak saçma olur. Bir kadın siyasetçi sırf kadın olduğu için cinsiyetçi bir eleştiri alırsa önce biz buna karşı çıkarız.

Bugünkü konuşmalarında hiçbir siyasetçinin asla kullanmaması gereken ifadeler kullanıldı. “Aslan miyav dedi, küçük fare kükredi” sözü için Kandil’den gelen miyavlara bakmıyorlar mı? “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni yeniden kurmanız için sizi destekliyoruz” diyorlar. Susamışlar. Kandil’de teröristlere söylemediklerini Cumhurbaşkanımıza anlatıyorlar. Bunların onda birini Kandil’deki teröristlere anlatamıyorlar. Masadan oturmayla ilgili bir cari açık ortaya çıktı.

Cumhurbaşkanımıza saldırarak başka bir gündem örtmek istediği ortaya çıktı. Lamba miyavladığında, dışarı çıkıp rastgele bir kükreme yapmazsınız. Ondan sonra Cumhurbaşkanımıza saldırarak örtbas edebileceğinizi sanıyorsunuz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu