Haber

Fethiyespor yeni sezon hazırlıkları için Bolu’da kampa girdi.

Muğla’nın TFF 2. Lig Kırmızı Grubu’nda yer alan Fethiyespor, yeni dönem hazırlıkları için Bolu’daki kampına girdi. Teknik direktör Erhan Altın yönetimindeki lacivert-beyazlı takımın hedefi Trendyol 1. Lig olacak.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Muğla temsilcisi Fethiyespor, yeni dönem hazırlıkları kapsamında Bolu’daki kampına girdi. Antrenmanının ilk etabını ilçede yapan Fethiyespor, Bolu’da güçleniyor. Hazırlık maçlarıyla eksiklerini görme fırsatı bulan lacivert-beyazlı ekip, teknik direktör Erhan Altın yönetiminde bu sezon Trendyol 1. Lig’e yükselmeyi hedefliyor.

“Çocuklarımın taktik olayı algılamaları ve sunumları hoşuma gitti”

Bolu’da oynadıkları hazırlık maçlarında takımının oynadıkları futboldan memnun olduğunu belirten Teknik Müdür Erhan Altın, “Çocuklarımın taktiksel olaya ilişkin algılarını ve sunumlarını beğeniyorum. Ufak tefek eksikliklerimiz var. Doğal olarak onlar da oynayacaklar.” biz de aksilikler yapalım ki onları görelim ve doğruyu öğretmek için çalışmalarımızı yürütelim.Şimdi bir çalışmamız var.Hazırlık maç videolarını oyuncularımızla birlikte izleyip analiz edeceğiz.Olumsuz yönlerimizi görüp üzerinde çalışacağız. O taraf yani şu anda kadronun durumu çok uygun. Hem fiziki hem de mental olarak yeterli durumdayız. Taktik olarak da ufak tefek eksikliklerimiz var. Düzeltmeye çalışacağız” dedi.

“Bölgelerimize nokta transferleri yaptık”

Takıma genç ve nokta vuruşlu transferler yapıldığını belirten Erhan Altın, “Yaptığımız transferlerde hep genç arkadaşlarımıza yer verdik. Çocuklarımızın da harika bir aile ortamı var.Grupta deneyimli abiler var.Grubun içine gençleri de ekledik.Gençlerimizde çok güzel bir uyum sağladılar.O uyumla birlikte manzara çok geliyor. sonuç kıymetli doğal.Ne kadar giderse gitsin.Bizler bu ortadaki aksilikleri olan eğitimcileriz,onları doğru yola ulaştırmak için tüm çabamızı sarfediyoruz,gecemize ve işimize tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hocalarımızla iletişim halindeyiz, teknik heyet ile çalışıyoruz, arkadaşlarımıza en gerçek yolu gösteriyor ve istediğimizi alıyoruz” dedi.

“Onlara o heyecanı yaşatacağız”

Trendyol 1. Lig’de olmaktan taraftarları mutlu edeceklerini belirten Teknik Direktör Altın, “Taraftarımızla bütün olmadığımız sürece bu sadece bizim için değil tüm takımlar için her zaman geçerli. grubun sahipleri yani kulübün sahipleri onlar asıl sahibi onlar stadı daha iyi bir yere taşımak adına dolduracaklar o heyecanı onlara yaşatacağız onlar yaşatacaklar Ne olursa olsun tribünün dolu olduğu o dönemde futbolcuların da morale ve motivasyona ihtiyacı var.Taraftarımızın stadı doldurup çocuklarımıza aşılayacağı o moral ve motivasyona inanıyorum.Doğru futbol ile Çocuklarda futbolu artık böyle görüyorum.Futbol bir sanattır.Futbolcu sanat yapar.Taraftarlar da gelip burada sanat görürler.Orada sanat izlerler.Onun için ilk ideolojimiz olan güzel şeyleri sergilemek. Vur-şut-şut yerine sanat denir. Futbol oynamayı, futbolun zevklerini ve futbolun sanatsal yönünü sahaya yansıttığımızda taraftarımızın yanımızda olacağına inanıyorum” dedi. – BÖLÜNMÜŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu