Haber

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: ‘Galatasaray’ı torunlarımıza gururla bırakacağız’

– Dursun Özbek: “Galatasaray’ı torunlarımıza gurur duyacağımız şekilde bırakacağımıza yürekten inanıyorum”

Galatasaray Divan Meclisi Olağan Toplantısı Haziran Ayı Yapıldı

İSTANBUL – Galatasaray Lideri Dursun Özbek, sarı-kırmızılılar için hep birlikte doğruları yapmaya devam edeceklerini belirterek, “Galatasaray’ı çocuklarımıza, torunlarımıza gurur duyacağımız bir şekilde bırakacağımıza gönülden inanıyorum.”

Galatasaray Divan Meclisi Haziran ayı Olağan Toplantısı Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Toplantı salonunda ise Futbol A Takımı kazandı. SporToto Wonder League 2022-2023 dönemi şampiyonluk kupası da getirildi.

Burada bir konuşma yapan Galatasaray Lideri Dursun Özbek, “Bugün futbol takımımızın evi olan Florya’dayız. Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Cumhuriyetin 100. yılında şampiyon olmanın gururu ve mutluluğu ile buradayız. Toplantımızı burada düzenlediği için Divan Başkanlığımıza teşekkür ediyorum.Bugün de divan meclisi üyelerine çok değerli teşekkürlerimi sunuyorum.Geldiğimiz günden beri meclis toplantılarına ne kadar değer verdiğimi sanırım biliyorsunuzdur. Ben ve arkadaşlarım için burada konuşulan her nokta, her eleştiri, her zaman teklif çok değerliydi. Burada konuştuk, tartıştık ve en doğru yolu bulmaya çalıştık. Çok çalıştık. Örnek olmayı başardığımızı düşünüyorum. tüm camiamız adına hepinize bunun için teşekkür ediyorum.bizleri şampiyonluk yolunda ve rakiplerle gösterilen mücadelede hiç yalnız bırakmayan taraftarlarıma da çok teşekkür ederim.Katkıları da çok büyük Dönem başından beri stadımız hep dolu. Taraftarımızın teveccühü Bugün Ali Sami Yen ile maçlarımıza rekor sayılarla devam ediyoruz. Bunun artacağını da düşünüyorum. Yapmaya çalıştığımız aşk ikliminin önemli parçalarından birinin de bu buluşmalar olduğunu da belirtmek isterim. İnşallah bu şekilde devam edip Galatasaray’ımız için hep birlikte doğru olanı yapmaya devam edeceğiz. Galatasaray’dan çocuklarımız ve torunlarımızla gurur duyarak ayrılacağımıza yürekten inanıyorum. Sırada kurucumuz Ali Sami Yen’in koyduğu ‘Türk olmayan takımları yenmek’ hedefi var. Yaşasın Galatasaray” dedi.

Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Levent Yaz da finansal bahislerle ilgili bir sunum yaptı.

Görüşmenin ardından sarı-kırmızılı üyeler, tesislerde düzenlenen mangal partisi ile Muhteşem Lig şampiyonluğunu kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu