Teknoloji

Hepsiemal’den Yeni Özellik: “Paylaş Kazan”

Yenilikçi özellikleri ile en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen tüm emlak ilan sitesi; “Paylaş Kazan” özelliğini kullanıcıları için hayata geçirdi. Artık herkes sadece ilan vererek kazancına kar ekleyebilecek.

Türkiye’nin uzman emlak platformu Hepsi Emlak, sosyal medya odaklı pazarlama stratejisi kapsamında.  sektörde bir ilke imza attı .Emlak ilanları paylaşarak kazanç elde etmek artık mümkün!

‘Paylaş ve kazan’ butonu ile reklam linkleri; Mesajlaşma servisleri, internet siteleri ya da sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapan kullanıcılar, reklam veren ile iletişime geçerek fayda sağlayacaktır.Bu uygulama ile elde edilen geliri, ister Hepsiburada’dan alışveriş çeki olarak, ister Tüm Çocuklar Bizim Derneği (BÇBD), Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) veya Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) bağış yaparak değerlendirmek mümkün.

Gelişmiş web sitesi ve teknolojik altyapısı ile kullanıcılarına en uygun dijital deneyimi yaşatmayı hedefleyen Google Play Store’da en yüksek puan alan emlak ilan sitesi uygulaması olmasıyla öne çıkan Hepsi Emlak, kullanıcılarına yeni bir ‘paylaş’ özelliği sunuyor. ve yaşadıkları yerden kazanırlar. Kampanya ile kazanmaya başlamak için Hepsiemal’e üye olmanız ve hesabınızı doğrulamanız yeterli. Ayrıntılı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu