Haber

İmamoğlu’ndan görüşme görüntülerine ilişkin ilk açıklama: Sızıntıyı araştıracağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun CHP’nin değerli isimleriyle internet üzerinden yaptığı görüşmeye ilişkin olduğu iddia edilen bir kayıt, “İmamoğlu’nun değişim A Takımı ile gizli darbe görüşmesi!” Not ile paylaşılmıştır. Görüntüler büyük yankı uyandırırken konu hakkında konuşan İmamoğlu, “Partililerle partinin sorunları görüşülüyor. sözlerini kullandı.

İMZA TOPLAMA VE KONGRE HAKKINDA KONUŞTULAR

Gündemi oluşturan görüntüde konuşan CHP’nin önde gelen isimleri, Parti Meclisi’ni görevden alınan il ve ilçe yöneticilerinin itirazlarının görüşüleceği toplantıya çağırmak için imza toplama ve muhteşem bir kongre düzenleme iddialarını değerlendiriyor. .

MÜKEMMEL BİR ALTERNATİF MONTAJ FIRSATINI ARIYORLAR

İmamoğlu açılış konuşmasında, “Aslında birkaç konuda ilk planlamamızı yaptık. Ayrıca bu Parti Meclisi sürecine altlık oluşturma kararlılığını da gösterdik. Bu, örgütün misyondan uzaklaştırılmasına yönelik bir hazırlık olur” dedi. .Bu konuda Gökhan Bey son zamanlarda bir süreç başlattı.İkinci olarak bu özelliği ile alternatif inanılmaz bir kongre süreci var mı yoksa olgunlaşabilir mi bunun için bir zemin var mı O zaman harika bir manzara alternatif kongre tabanını nasıl devam ettirebiliriz .” diyor.

Görüntü çevrimiçi toplantıdan sızdırıldı.

“İMAMOĞLU’NUN DARBE TOPLANTISI”

Diğer taraftan; Tarihi bilinmeyen videonun yayınlandığı hesaptan şu ifadelere yer verildi: “İmamoğlu’nun değişikliği A Timi ve meçhul darbe toplantısı! Kimler var? Bülent Tezcan, Tekin Bingöl, Muharrem Erkek, Özgür Özel, Gökhan Günaydın, Onursal Namegüzel, Selin Sayek Böke, Veli Ağbaba, Engin Altay, Engin Özkoç, Zeki Süha, Hakkı Süha, Günün lideri olan Gökhan, Gökhansı, Hakkı Süha, Okay, Gökhan, Pınar taraftır, o Tamamdır Kılıç Veysi-Hakk Geçen seçimde her türlü malını alıp milletvekili listelerini yapanlar.Bülent Tezcan Değişim Manifestosu’nu yazıyor, organizasyonları Tekin Bingöl düzenliyor, Başbakanlığı Gökhan Günaydın düzenliyor.Murat Ongun “yeni” linç ediyor. MYK’lılar” belediye parasıyla sosyal medyada. Tanju merkezde Atatürk’ün koltuğunu fırlatıyor. Ayağa kalk CHP teşkilatı! İhanete bak!!!

İMAMOĞLU’DAN İLK SÖZLER: ARAŞTIRACAĞIZ

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri’nin (İETT) bugün düzenlediği ‘125 Yeni Otobüs Tedarik Sözleşme Töreni’nde konuşan İmamoğlu, törenin ardından sızan CHP toplantısına ilişkin basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İmamoğlu, “Parti konuları partililerle görüşülür. Parti yöneticileriyle, parti meclis üyeleriyle görüşülür. Eski ve yeni milletvekilleriyle görüşün, ilçe başkanlarıyla görüşün. Bundan daha doğal bir şey yok.” seçimden bu yana 200’e yakın bunun ve bunun gibi toplantı yaptık diyebilirim bugün bile böyle toplantılarımız var gizli bilgi yok sızıntıları araştıracağız sızıntıları araştıracağız oradan konuşmaya devam edeceğiz, biz konuşmaya devam edeceğiz, kim konuşmaktan hoşlanır, sağlıklı karar vermeye devam edeceğiz, parti dışında bir sorun mu var, ne var?” söz konusu.

erenler-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu