Yaşam

Kadir ezildi, reklam yaparken kameranın kapalı olduğunu zannederek küfretti.

Temizlik Avcıları programıyla büyük bir çıkış yakalayan Kadir Ezildi, reklam yaparken kameranın kapalı olduğunu düşündü ve bol bol küfür etti.

SONRAKİ DİKKAT

Sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerin ardından TLC ekranlarında yayınlanan Paklık Avcıları programıyla büyük bir üne kavuşan Kadir Ezildi, sosyal medyada geniş bir izleyici kitlesine sahip.

o lanetledi

Sivri diliyle dikkat çeken ve sözlerinden geri kalmayan Kadir Ezildi, bir diş macunu markası için çektiği reklam videosundan sonra kamerayı kapatmadığını unutarak bol bol küfür etti. Reklam verirken “Tıklayıp alabilirsiniz. Hadi gelin” dedikten sonra kamerayı kapattığını zannederek “Eşeğin sikini yersiniz” demesi takipçilerini şaşırttı.

o özür diledi

Durumu çok geç fark eden fenomen, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak takipçilerinden özür diledi. Hata yaptığını itiraf eden Ezildi, bunun markayla ilgili olmadığını, 4-5 kez çekimi tekrarlamak zorunda kaldığını ve menajerine bittiğini söylediğini söyledi. Üzüldü “İnsanlık hali, markadan memnunum, bir şikayetim yok, sana söylenmiş bir söz değildi. Kırdıysam özür dilerim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu