Haber

Kılıçdaroğlu, Saldırı Girişimlerinin Ardından Konuşmasını Yaptı

Adıyaman’da temaslarda bulunan Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 3 saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu, yaşananların ardından programını iptal etmek zorunda kaldı.

SALDIRILARDAN SONRA DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR

Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 17 Ocak 2023’teki kümelenme toplantısında yaptığı konuşmadan kesitlerin yer aldığı bir görseli Twitter hesabından paylaştı. Provokasyonlar beklediğini belirten Kılıçdaroğlu, vatandaşlardan sakin olmalarını istedi.

“SEÇİM DÖNEMİ PROVOKASYONLARININ OLMASINI BEKLİYORUM”

Kılıçdaroğlu, görüntü üzerine, “Mesele çok para. O yüzden seçim döneminde provokasyonlar olacağını tahmin ediyorum. Gerçeklerin üzerini örtmeye, gerçekleri çarpıtmaya çalışacaklar ama bilin ki bu sadece para, sizin çalıntılarınız.” para. başarabiliriz.” sürüm düşürme

“BU PARA GENÇLERİMİN GELECEĞİDİR”

Videoda Kemal Kılıçdaroğlu’nun daha önce küme toplantısında söylediği şu sözlere yer verildi: “Bana bir şey olursa ben halkıma emanetim, o 418 milyar doları siz toplayacaksınız. gençlerimizin geleceği. Bu para bu ülkenin doğmamış bebeklerinin parasıdır, bu para. Her kuruşunu toplayın.” Olacaksın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu