Yaşam

Klasik Otomobil tutkunları Buca’da buluşuyor.

İzmir Klasik Otomobil Derneği (İZKOD), Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR’ın desteğiyle Klasik Otomobil Festivali düzenliyor.

İzmir Klasik Otomobil Derneği, Türkiye’nin dört bir yanından gelen klasik otomobil tutkunlarını Buca’da buluşturuyor. 3-4 Haziran tarihlerinde Buca Gölet’te düzenlenecek Klasik Otomobil Festivali’nde İzmir’deki klasik otomobillerin yanı sıra Türkiye’nin farklı bölgelerinden de katılım yer alacak. Yaklaşık 130 klasik otomobilin katılacağı festival, halka açık ve ücretsiz olacak.

 
BAŞKAN KILIÇ: 10 YILLIK OHAL’İ SONA ERDİRDİK
Yaklaşık 10 yıl önce bu festivalin yine Buca’da yapıldığını belirten Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “İZKOD’un yeni yönetim kurulunun göreve gelmesiyle birlikte 10 yıldır Buca Göleti’nde düzenlenen keyifli etkinliği gerçekleştirmek için bize başvurdular. evvel. Doğal olarak bu çok özel ve prestijli bir iş. Bence klasik otomobil dünyası başka bir tutku. Bugün baktığımızda 1950-1960 model araçları bu değerli insanların emeği ile pırıl pırıl yollarda görüyoruz. Çok keyifli ve keyifli bir etkinlik olacağına eminim. Tüm İzmirlileri Buca’da düzenleyeceğimiz Klasik Otomobil Festivali’ne davet ediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu