Teknoloji

Lies of P ve Nioh İşbirliği Wo Long: Fallen Dynasty İçin Geliyor

Wo Long: Düşmüş Hanedaniçin Lies of P ve Nioh işbirlikleri , duyurulan yol haritası ile önümüzdeki aydan itibaren. Peki yılın geri kalanında bizi başka neler bekliyor? Detaylar burada.

Three Kingdoms döneminin fantastik bir versiyonunda isimsiz bir askeri oynadığımız Wo Long: Fallen Dynasty Mart ayında vizyona girdi. Team Ninja tarafından geliştirilen ve Koei Tecmo tarafından yayınlanan oyunun 2023 yol haritası, ücretsiz güncellemeler, ücretli içerik paketleri ve işbirliklerinden oluşuyor.

Lies of P ve Nioh İşbirliği Wo Long: Fallen Dynasty İçin Geliyor

Bu ay yayınlanacak yeni güncelleme ile birlikte kooperatif olarak da oynanabilen Bomb Rush Part 2 ek görev, dengeleme ayarlamaları, iyileştirmeler ve daha fazlasıyla bizleri bekliyor. Lies of P işbirliği Eylül’de gelecek olsa da, Nioh işbirliği için Kasım ayına kadar beklememiz gerekecek. Bunların dışında iki yeni ustalık büyüsü, özellik iyileştirmeleri ve genişletmeleri, dengeleme düzenlemeleri ve dahası Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında bizleri bekliyor olacak.

Ücretli içerik açısından Eylül ve Aralık aylarında Jingxiang’da Conqueror of Jiangdong ve Upheaval’ı göreceğiz. Her ikisi de yeni bir hikaye, görev, silah türü, zorluk seviyesi, düşmanlar, iki Kutsal Canavar, ekipman ve teçhizat seviyeleri, nadir bulunan oyunsonu içeriği ve daha fazlasıyla gelecek.

Son olarak Wo Long: Fallen Dynasty yönetmeni Masakazu Hirayama da performans sorunları için PC kullanıcılarından özür diledi. Developer ekip olarak tüm şikayet ve raporları okudular ve bu kapsamda optimizasyon ve hata çözümüne öncelik verdiler. Ancak, farklı sistem yapılandırmaları nedeniyle her şeyin yoluna girmesi biraz zaman alacaktır.

haber-ilgaz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu