Haber

Mersin Büyükşehir Belediyesi 3. Ünitelerarası Futbol Turnuvası Sona Erdi

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 3. Ünitelerarası Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından; İşçilerin moral ve motivasyonunu artırmak, dayanışma ve birlik duygularını güçlendirmek amacıyla düzenlenen 3. Birimler Arası Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi. Turnuvada Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı birinci, Çevre Koruma ve Denetim Daire Başkanlığı ikinci, Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı takımı ise üçüncü oldu. A ve B gruplarında toplam 18 takımın katıldığı turnuvada ilk 3’e giren takımlara kupa ve madalyalar verildi.

Takımlar arası turnuva maçları; Çeyrek, yarı final ve final şeklinde gerçekleşti. Final maçında oynayanlar arasında Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olcay Tok da vardı. Tok, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı kadrosundaydı. Turnuvaya; Törene takımlardaki sporcuların aileleri de katıldı.

Olcay Tok maç sonunda şu değerlendirmeyi yaptı:

A. “AMAÇ MAÇI YENİLMEK DEĞİL, ONLARA KEYİFLİ ANLAR VERMEKTİR.”

“Üniversitelerarası Futbol Turnuvası’nın üçüncüsünü, tüm birimler arasında birlik, beraberlik ve aidiyet duygusu oluşturmak, çalışmanın yanı sıra eğlenmek amacıyla da düzenledik. Toplam 18 takım katıldı. 18 takımdan sonra 8 takım da yer aldı. Çeyrek final, yarı final Son final maçı Gençlik ve Spor Hizmetleri ile Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı arasında yapıldı, amaç kazanmak değildi, çalışanlarımızın çoğunluğu aileleriyle geldi. Onlara keyifli anlar yaşatmak. Keyifli anlar yaşadıklarını düşünüyoruz. Yine ikinci dönem Belediye Başkanımız Sayın Vahap “Bundan sonraki turnuvalara Seçer’in başkanlığında devam edeceğiz.”

haberaltunhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu