Haber

Suç duyurusu yapıldı: Şarkıcı Emirkan ve eşi saldırıya uğradı

Şarkıcı Emirkan ve eşi, çocuklarını okula bırakmak için gittikleri sırada, park tartışması nedeniyle tanımadığı bir bayan ve gardiyanı tarafından darp edildi. Olay sırasında omzu kırılan müzisyen, hemen ameliyata alındı.

Olayın ardından müzisyenin Instagram hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sanatçımız Emirkan, okul çıkışı oğlunu almaya gittiğinde, arabasını park ettiği mülk sahibi tarafından önce sözlü tacize uğradı, ardından düşerek vefat etti. Özel korumasının provokasyon ve hakaretleriyle başlayan kavga sonucu omzunu kırdı. Ameliyata alınacak. Avukatlarımız nezdinde yasal haklarımızı takip edeceğiz.” kullanıldı.

Başka bir paylaşımda ise, “Arayan, soran, mesaj atan herkese sonsuz teşekkürler. Kötü bir olay yaşadık. Emirkan şu an iyi. Çok büyük bir ailemiz var. Sonsuz teşekkürler.”

‘SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK’

Emirkan’ın avukatı yaptığı açıklamada, “Müvekkilim Emirkan Yıldız ve değerli eşi Serap Yıldız, okul çıkışı çocuklarını alırken önce sözlü tacize maruz kalmış, daha sonra tacizci kadının savunması sonucu darp edilerek yaralanmıştır. Müvekkilim, Aldığı dayak sonucu vücudunda kırık meydana gelen kişi, çok zorlu bir ameliyat geçirdi.” “Şu anki sağlık durumu yeterli. Bu korkunç ve üzücü olaya sebep olanlar ve olaya karışanlar hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğumuzu kamuoyuna saygıyla duyururuz.” (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu