Ekonomi

Togg, Harran’da ilgi odağı oldu

Şanlıurfa’nın Akçakale ve Harran ilçelerine giden Adalet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Bekir Bozdağ’ın konvoyunda bulunan Türkiye’nin yerli ve milli aracı Togg, ilgi odağı oldu. Aracı görenler önce inceledi, ardından bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adalet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ seçim çalışmalarını sürdürüyor. Partisinin Akçakale ve Harran Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışı için ilçeye giden Bakan Bozdağ’ın konvoyu engellendi. Bakan Bozdağ, yolu kapatan vatandaşları selamlayarak bir süre sohbet etti.

Vatandaşlar sohbeti bırakıp Togg’a koştu

Konvoyun en önünde yer alan Türkiye’nin yerli ve milli aracı Togg ilgi odağı oldu. Bakan Bozdağ ile bir süre sohbet eden vatandaşlar, daha sonra aracı uzun süre inceleyerek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından yola devam eden Togg, Harran ve Akçakale cadde ve sokaklarında boy gösterdi.

Togg’u inceleyip hatıra fotoğrafı çektiren vatandaşlardan Yahya Başak, “Togg aracımızı çok çok güzel buldum. Bize de çok güzel oldu. Şanslıysak ilkler arasındayız. 20 bin Allah’ın izniyle onu da alacağız inşallah, sıramızı bekliyoruz.” kullanılmış. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu