Yaşam

Kiminle Aşk Yaşasa Olay Olan Şeyma Subaşı’nın Merkür Burcunun Yengeç Olduğunun 10 Kanıtı

Zengin ve ünlü isimlerle yaşadığı sansasyonel aşk münasebetleri ile tanıdığımız Şeyma Subaşı’nın özel hayatında nasıl biri olduğunu aslında hiçbirimiz bilmiyoruz! Onun ekranların karşısında göstermediği iç dünyasını merak edenler için Subaşı’nın doğum haritasını inceledik. Haritasına nazaran o tam bir Merkür Yengeç burcu kadını! Aşk bağlarıyla gündeme gelen Subaşı’nın kariyerinden, duygusal yaşamına tüm sırları çözecek ipuçlarına gelin birlikte bakalım…

10. Onu ekranların sevilen ve başarılı sunucusu Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşk sayesinde tanıdık!

Merkür Yengeç burcu Şeyma Subaşı’nın irtibat ve aşk bahislerinde hayli duygusal olduğunu gösteriyor. Elbette onun gözlerden uzak bir aşk yaşantısı olamaz. Merkür’ünün verdiği iletişim becerisi ile ekranların karşısında bomba gibi bir aşk yaşamaya başladı. Üstelik Merkür’ün yönettiği İkizler burcu bir kişi ile…

9. Aşk hayatı tam bir dedikodu kazanına döndü.

Merkür’ün temsil ettiği dedikodu ve laflar Subaşı’nın aşk hayatının göbeğine yerleşti. Uzun mühlet hakkında olumsuz şeyler yazılsa da o tıpkı bir Yengeç üzere aşkına tutundu. Kendisi bu süreci sabırla bekleyerek atlattığını söylemişti. Uzun yıllar birlikte olduğu ve tüm kalbiyle inandığı sevgilisi ile evlenmek için hislerinden feragat etmek zorunda kalmıştı.

8. İçinde bir yerde memnun bir yuva kurma isteği var…

Subaşı’nın doğum haritasındaki Merkür Yengeç onun aklının fikrinin huzurlu bir yuva kurmakta olduğunu gösteriyor. Subaşı’nın, Ilıcalı ile kızları Melisa hayatının merkezinde yer alıyor. Kızı için çalışıyor ve çabalıyor. Dışarıdan gelen olumsuz reaksiyonlara kulaklarını kapatması da onun bu anaç özelliğinden ve yapan çalışan zihninin bir hüneri.

7. Paradan yana şanslı aşkta ise yüzü gülmüyor…

Subaşı bu devir kurduğu işlerle ve toplumsal medyada devam ettiği influencer’lık ile takipçi kitlesini büyüttü, çıkarını arttırdı. Fakat tanınır biri olması tuhaftır ki sevenlerinin yanı sıra düşmanlarını da çoğalttı. Akabinde Ilıcalı ile yolları ayrıldı.

6. Ancak aşka olan inancını hiç yitirmiyor.

Aşk, aşk, aşk… Subaşı hayatındaki her şeye aşkla bağlı birisi. Lakin partnerleri de ona aşkla bağlanıyor. Subaşı, Ilıcalı ile alakası bittikten sonra Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bir alakaya başlıyor. İlgileri ile ilgili ne vakit bir şey söylese ya da yaşasa gündemden düşmüyor.

5. Partnerleri varlıklı ve ünlü isimler…

Merkür Yengeç rahmeti olsa gerek onun içtenliğine bağlanmayacak kimse yok. Bu yüzden Subaşı çoklukla ünlü isimlerle gündeme geliyor. Cihan ne isterseniz onu sizden kaçırır, derler. Merkür Yengeç Subaşı’na aile ve huzurlu bir yuva hayali kurdururken, parayı gani gani yağdırıyor.

4. Ekran önünde göstermediği bir duygusal yönü vardır.

Hayat onu hep aşkla ve dedikodularla sınarken o güçlü durmak zorunda kalıyor. Ancak Subaşı’nın gizlemek zorunda olduğu tarafı aslında duygusallığı. O sanıldığından çok daha kırılgan ve sezgisel birisi olabilir.

3. Yumuşak kalpli…

Subaşı ayrıldığı eski sevgilileriyle asla düşman olamaz. Zira Merkür Yengeç özelliği buna müsaade vermez. Fakat bu gıybet bir türlü peşini bırakmıyor. Bilhassa ablasının geçtiğimiz dönem Survivor Panaroma’nın sunuculuğunu üstlenmesi çok konuşulmuştu. Bu yüzden Subaşı’nın aklı fikri daima ailesinde…

2. Tek isteği huzur…

Subaşı toplumsal medyadan yaptığı paylaşımlarla sürekli olay oluyor. Yazdığı, paylaştığı her şey ya eski bağlantısına ya da yeni aşkına çekiliyor. Halbuki o yalnızca huzur arıyor. O bir Merkür Yengeç… Öteki ne isteyebilir ki, fakat bu yerleşimin bedeli de bu olsa gerek…

1. Sürekli fit ve bakımlı…

Merkür Yengeç özelliklerinden birisi de Subaşı’nın kendi bakımına ve sıhhatine ihtimam gösteriyor olması. Sporunu ve vitaminlerini hiç eksik etmiyor. Zira o bir anne ve örnek olması gerektiğinin farkında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu