Haber

Salipazarı’ndan deprem bölgesi Nurdağı’na yardım

Milli Eğitim Bakanlığı’nın ülke genelinde başlattığı “Çevreme Duyarlıyım ve Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi” kapsamında 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgeye yardım ulaştırıldı. Salıpazarı ilçesi.

?????? Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, ilçedeki okullarda kurulan değerler kulübü danışman öğretmenleri ve okul yöneticilerinin iş birliğiyle öğrenci velilerinin de desteğiyle toplanan yardım malzemeleri, öğrencilere dağıtıldı. Gaziantep’in Nurdağı ilçesine bağlı Hamidiye köyünde Hamidiye İlkokulu öğrencileri ve 56 öğrencili aileleri. gönderildiği bildirildi.

Açıklamada, kampanyaya katılan okullarda toplanan gıda, temizlik, kırtasiye, ayakkabı ve oyuncak gibi malzemelerin 56 isim adına paketlendiği belirtildi. SporBölge Müdürlüğümüzce spor malzeme desteği. Toplamda 80 koli yardım paketi hazırlandı. Projenin ilçe koordinatörü ve Salihpazarı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mustafa Somuncu’nun koordinasyonunda okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin desteğiyle bağışları topladık. Belediyemizin destek ve katkılarıyla yapılan bağışlar Hamidiye İlkokulu öğrencileri ve ailelerine ulaştırıldı.

Açıklamada, kampanyaya destek veren okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve Salihpazarı esnafına teşekkür edildi.

habermihaliccik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu