Ekonomi

Sapanca Lake Villas’ta ön talep devam ediyor

Toplam 13 bin 367 metrekare arsa alanına sahip projede villalar, Sapanca Gölü’nü panoramik bir görünümden görecek biçimde inşa ediliyor. Kullanıcılarına müstakil bir ömür sunacak olan projenin villa donatıları ortasında; açık yüzme havuzu, basketbol alanı, çocuk oyun parkı, peyzaj ve yeşil alanlar, kamelya ile yürüyüş yolları, dinlenme alanları ve her villaya özel açık otopark bulunuyor. Barbekü alanı, 7/24 güvenlik-villa interkom ve jeneratör sistemi üzere birçok donanım da projede ayrıyeten yer alıyor.

İlhamını tabiattan alan bir “gölyüzü” projesi

İstanbul’a araçla bir saatlik uzaklıkta bulunan Sapanca’da, tabiatın içinde güzel bir pozisyonda yer alan Nexonya projesi Sapanca Lake Villas, kent ömrünün günlük karmaşasından ve geriliminden büsbütün uzaklaşıp huzurlu bir hayat sürmek isteyen kullanıcılarını bekliyor. Projede villalar her cepheden güneş görebilecek ve her birinin önü de büsbütün açık olacak biçimde dizayn ediliyor.

Gölün tüm yüzeyine yansıyan ve gökyüzünün her halini yansıtan yapısıyla, villaların bulunduğu zirve bölgeden hem panoramik hem de seyir imkânı sunan görünümüyle “gölyüzü” projesi olarak da tanımlanan Nexonya Sapanca Lake Villas’ta ayrıyeten 280 ile 460 metrekare ortasında değişen müstakil bahçe kullanım alanları da mevcut bulunuyor.

Projenin temelleri atıldı

Sapanca Gölü’ne 3 kilometre mesafede bulunan Nexonya Sapanca Lake Villas projesi, Kırkpınar sahiline 6,5 kilometre, Sapanca Doğa Parkı’na 8 kilometre, Sapanca İlçe Devlet Hastanesi’ne 8,5 kilometre aralıkta yer alıyor. Temelleri atılan ve örnek villanın tamamlanması için inşaat çalışmalarının süratle devam ettiği proje tasarlanırken, Nexonya tarafından kullanıcıların kaliteli bir yaşama sahip olması için tüm ayrıntılar en ince detayına kadar düşünüldü.

Dört mevsim hayat sunuyor

Dört mevsimin doya doya hissedileceği, yeşiliyle, mavisiyle tabiatın harika renkleriyle bezeli atmosferiyle, huzurlu bir ömrün kapısı Sapanca Lake Villas’ta aralanıyor. İstanbul’a yalnızca altmış dakika uzaklıkta olan Sapanca, sırf yazlık yahut tatil kültürüne değil, günlük hayat için de konforlu bir ömür alanı sunuyor.

Yatırımda da yüksek yarar getiriyor

Ön satış taleplerinin devam ettiği Sapanca Lake Villas’ta, erken alımlar kullanıcıya yatırım avantajı da sağlıyor. Epey bedelli bir bölgede hayata geçirilen proje, oturum için âlâ bir pozisyonda yer alırken ayrıyeten yatırım hedefli satın alan kullanıcılara da kâr getirisi yüksek bir gayrimenkul alımı sağlamış oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu