Teknoloji

Çok Oyunculu Nişancı Oyunu HAWKED Duyuruldu

 
Yayıncı ve geliştirici UPWAKE.ME, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çok oyunculu nişancı (pvp + pve) oyunu HAWKED’ı duyurdu. Oyunun bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Öte yandan oyunun kapalı bir alfa testi başlamak üzere. Bu alfa testi 24-28 Kasım tarihleri ortasında Steam üzerinden PC platformunda gerçekleştirilecek. Bu test oyunun “Av Modu”nu oyunculara sunacak. Geliştirici grup bu kapsamda oyunculardan gelen geri bildirimler toplayacak. İştirakle ilgili ayrıntılar resmi web sitesinde mevcut. Bunun dışında Steam sayfasından direkt olarak kapalı alfa testine erişim talep edebilirsiniz.
 
HAWKED, hazine ve nişancılık ögelerini bizlere sunacak
 
 
 
HAWKED, çevrimiçi PvP ve PvE hazine avı ve nişancılık oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunda biz oyuncular gizemli bir adayı keşfetmek için grup toplayacak, bu grupla bir arada yaratıklarla büyük savaşlara girecek ve kadim hazinelerini ele geçirmek için takım çalışması yapacağız.
 
Oyun içerisinde hazine avı (yağma – loot), keşif ögeleri, özelleştirme seçenekleri, kilidini açabileceğiniz yeni teçhizatlar ve daha fazlası yer alacak. 
 
– Steam sayfası 
 
HAWKED duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu